«Повинні були боротися зі злом, а не примкнути до нього» : працівники поліції вирощували, переробляли та продавали коноплю

У с.Чутове затримали двох колишніх та двох чинних працівників поліції, які вирощували, переробляли та продавали коноплю.

Працівники управління протидії наркозлочинності поліції області отримали інформацію, що в селищі Чутове, на території старої ферми, група осіб (у складі колишніх міліціонерів і чинних поліцейських) обладнала приміщення для вирощування, переробки та збуту наркотичного засобу «Канабіс».

Під час перевірки інформація підтвердилася. Відомості за даним фактом були внесені до ЄРДР за ч. 2 ст.310 Кримінального кодексу України. 
Про причетність до злочинної діяльності правоохоронців було повідомлено Державне бюро розслідувань та Генпрокуратуру.

16 червня працівники управління протидії наркозлочинності Полтавщини, спільно з ДБР та залученням спецпідрозділу поліції «КОРД» провели 8 санкціонованих обшуків. 

Під час процесуальних дій виявлено та вилучено понад 50 рослин конопель, вирощених методом гідропоніки, та близько 8 кг висушеного та подрібненого «канабісу». За попередньою оцінкою, вартість вилучених наркотиків може становити близько 800 тисяч гривень. Вилучене направлено на експертизу. 

 Крім того, слідчі вилучили водні фільтри, датчики вологості, термометри, зрошувальну систему, пакети з добривами, таймери, лампи для обігріву та денного освітлення, марлеві пакунки із ґрунтом та насінням конопель на стадії пророщення, освітлювальні ракети, піротехнічний вибуховий пакет, корпус бойової гранати Ф-1 та запал до неї тощо. 

Досудовим розслідуванням встановлено, що до злочинної діяльності причетні двоє колишніх працівників міліції (один з Полтавської, інший з Харківської області) і двоє працівників Чутівського відділення поліції Полтавщини. 
Наразі особи дають показання. Тривають слідчі дії.

Залишити відповідь