Поліція склала 5 протоколів на водіїв двох «PRADO», які заблокували на трасі авто патрульних

Вчора, під час супроводу колони автобусів з дітьми на трасі Н 30 Василівка-Бердянськ, водії автомобілів Toyota Land Cruiser Prado створюючи аварійну обстановку, не надаючи переваги в русі транспортному засобу поліції та нехтуючи правилами дорожнього руху, об’їхали колону з автобусами та поїхали в бік міста Запоріжжя.

UPD: Сообщают,что полиция остановила нарушителей на прадике в Запорожье.Ред.: Рубрика «Импотенты и Пидо**сы»Ехала колона с детьми, возвращающимися из Бердянска. Два оленя на прадиках нарушая ПДД, подрезали сопровождающую колону полицию.Давайте сделаем их известными!Быть может их найдет Патрульна поліція Запорізької області .Напомним: п.14.6 ПДР України «Обгін заборонено» : є) колони транспортних засобів, позаду якої рухається транспортний засіб з увімкненим проблисковим маячком (крім оранжевого).Наш канал в Telegram: https://t.me/PCU_PoliceControlUkraine#патрульна_поліція

Gepostet von Police Control Ukraine am Sonntag, 23. Juni 2019

Інформацію щодо порушників інспектори передали в радіоефір та зорієнтували інші наряди тому, що їх основним завданням було супроводити колону.

Через деякий час на Прибережній магістралі патрульний екіпаж згідно з орієнтуванням зупинив два автомобілі Toyota Land Cruiser Prado.

На 36-річного водія Toyota співробітники патрульної поліції склали постанову за ч. 3 ст.122 КУпАП (ненадання переваги в русі транспортним засобам поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями) та протокол за ч.4 ст.122 КУпАП (створення аварійної обстановки).


На іншого водія Toyota склали постанову за ч. 3 ст.122 КУпАП (ненадання переваги в русі транспортним засобам поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями), протокол за ч.4 ст.122 КУпАП (створення аварійної обстановки) та протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) водій згідно з законодавством відмовився від освідування в присутності свідків.

Залишити відповідь