Поліцейський викрав пістолет з місця вбивства ювеліра Кисельова, – ДБР


Державне бюро розслідувань почало розслідувати крадіжку поліцейським пістолета і відеореєстратора з місця вбивства власника ювелірного бізнесу Сергія Кисельова в Києві. Про це йдеться в матеріалах Печерського суду м.Києва

Зазначено, що #ДБР з 5 березня розслідує кримінальне провадження за фактом вчинення працівниками Дніпровського райвідділу поліції таємного викрадення чужого майна.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 5 березня в період часу з 12:00 до 14:00 працівник Дніпровського райвідділу поліції, перебуваючи на місці вбивства Кисельова, таємно викрав майно потерпілого, а саме предмет, схожий на ручну нарізну вогнепальну зброю (пістолет). Поліцейський викрав пістолет з місця вбивства ювеліра Кисельова

В цей же день Держбюро розслідувань отримало інформацію щодо даного злочину.

Був проведений обшук службового автомобіля поліцейського на території райвідділу поліції в Дніпровському районі Києва.На гумовому килимку під переднім пасажирським сидінням автомобіля був знайдений предмет, схожий на пістолет “Форт-12” та магазин до нього з 13 патронами.

Крім того, в автомобілі був виявлений відеореєстратор під назвою CARPA з опломбованої картою пам’яті, який перебував на внутрішній частині вітрового скла вказаної машини.

Дані предмети вилучені та у зазначеному кримінальному провадженні визнані речовим доказом.

Суд за клопотанням ДБР наклав арешт на ці предмети.

Нагадаємо, 5 березня невідомий застрелив власника ювелірного бізнесу Кисельова в Дніпровському районі Києва.


Залишити відповідь