Подробиці обшуку в патрульній поліції Кременчука: слідчі вилучили техніку та документи

Шукали докази щодо неправомірних дій двох інспекторів в рамках кримінального провадження щодо хабара, несанкціонованого розповсюдження інформації та неправдивого повідомлення щодо злочину.

3 вересня, у приміщенні патрульної поліції Кременчука відбулися обшуки. При причини слідчих дій «Телеграфу» розповів начальник Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, Євгеній Калугін. Він розказав, що слідчими теруправлінням ДБР здійснюється розслідування у кримінальних провадженнях, порушених за статтями:

  • ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди);
  • ч.1 ст. 361-2 (збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом);
  • ч. 2 ст. 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Розслідують факти несанкціонованого розповсюдження інформації з обмеженим доступом, неправдиві повідомлення про вчинення злочину, штучного створення доказів, а також факт систематичного отримання неправомірної вигоди від водіїв та учасників дорожнього руху.- Учора проводилися обшуки за участю співробітників прокуратури Полтавської області, які здійснюють процесуальне керівництво, та співробітників департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Полтавської області. За результатами вилучили і техніку, і документи. Зараз оброблюємо інформацію, будемо надавати оцінку тим доказам, які вилучили. І після того будемо ухвалювати рішення відносно співробітників та посадових осіб патрульної поліції, – додав Євгеній Калугін.

Також від начальника слідчого відділу стало відомо, що підозру поки нікому не оголосили.

У свою чергу коментар з приводу обшуків в патрульній поліції Кременчука дав її керівник Олександр Борзенко. За словами поліцейського, обшуки були щодо можливих неправомірних дій двох його підлеглих. Пан Борзенко зазначив, що проваджень щодо нього та його заступників немає. Головний патрульний звернув увагу кременчужан: якщо ви стали свідками того, що інспектори вимагають хабар, негайно звертайтеся в правоохоронні органи – ДБР або СБУ.

Залишити відповідь