Опера Нацполіції, який під час незаконного обшуку авто привласнив гаманець, судитимуть

У 2015 році колишній міліціонер, який наразі займає посаду оперуповноваженого Нацполіції, з метою підвищення власних показників роботи, без відповідного дозволу та згоди власника транспортного засобу, провів несанкціонований обшук у автомобілі марки «Chevrolet». При цьому правоохоронець не склав належних процесуальних документів та не повідомив слідчому чи прокурору про проведення слідчої дії. Під час обшуку, оперативник виявив гаманець з грошовими коштами, якими заволодів домовившись з одним із понятих.

ДБР скерувало до суду обвинувальний акт відносно вказаного оперуповноваженого ГУ Нацполіції в Запорізькій області. Правоохоронець обвинувачується у незаконному проведенні обшуку та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 162 та ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, оперуповноваженому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залишити відповідь