Одеського поліцейського, який побив чоловіків після зупинки авто, судитимуть

Завершено досудове розслідування відносно поліцейського Білгород-Дністровського ВП ГУ Нацполіції в Одеській області, який 9 червня 2019 року зупинив автомобіль «Opel», в якому знаходились троє громадян. Потім правоохоронець безпідставно застосував до двох громадян силу, в результаті спричинив їм легкі тілесні ушкодження. Відносно третього громадянина без наявних на те підстав застосував спецзасіб поліцейського примусу – кайданки.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Под Одессой бывший гаишник избил людей, угрожая физической расправой, заставил удалить это видео (удалось восстановить его). Наш канал в Telegram: https://t.me/PCU_PoliceControlUkraine#Поліція

Posted by Police Control Ukraine on Wednesday, June 12, 2019

Поліцейський обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що супроводжувалися застосуванням насильства та зброї (ч. 2 ст. 365 КК України).

У разі доведення вини правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залишити відповідь