Очільниця харківської патрульної поліції змушує патрульних віджиматись за запізнення

Замість того, щоб організувати доставку патрульних до місця служби під час карантину, а багато копів живе й в області, не маючи власного авто, очільниця харківської патрульної поліції вирішила карати патрульних, які спізнюються, віджиманнями. 

Повідомлення начальника УПП в Харківській області Альони Стрижак, адресоване командирам батальйонів, потрапило у розпорядження Police Control Ukraine

«Шановні комбати!

Доводжу до вашого відома, що за запізнення будемо вживати заходи фізичного впливу, а саме: віджимання! Інші заходи не дієві!

Вчора ми цю традицію перейняли від інших УПП де я несла службу і будемо продовжувати

Всім гарного дня!»,– повідомляє Стрижак, звертаючись до комбатів. 

Це повернення у 2020 році деструктивної традиції  із «совка» – ганебної «дідівщини»? Цікаво, чому не 20 шпіцрутенів?

Постає також питання, в рамках якого НПА відбувається така форма «дідівщини» в харківській патрульній поліції? 

Якщо брати КЗпП України, то за запізнення (порушення трудової дисципліни) до працівника можна застосувати догану або звільнити (ст. 147 КЗпП). За одне порушення на працівника можна накласти один із цих видів стягнення. Так, за спізнення можна оголосити догану, а якщо це трапляється не вперше, то і звільнити.

Також, як редакції повідомило джерело у правоохоронних органах, нещодавно за кожним патрульним закрепили, ймовірно щоб зменшити ризики зараження коронавірусом, бронежилет (дістали й усі стареньки у жахливому стані) та гумові палки. Усі ці засоби кожному поліцейському доводиться забирати із собою додому, а потім везти на роботу.

Нагадаємо, у харківського патрульного виявили коронавірус .В УПП в Харківській області, не дивлячись на карантин, кожен день проводиться шикування. Зокрема, на шикуванні очільниця патрульної поліції області Альона Стрижак заслуховує результати своїх підлеглих про кількість складених адміністративних матеріалів (постанов,протоколів). 

З початку призначення Стрижак на відповідну посаду, керівниця відомства вимагає ще більшої кількості складених адмінматеріалів, це так звані «плани». 

1 Коментар
Залишити відповідь