Начальник відділення Деснянського управління поліції організував побори з гральних закладів

У вівторок, 23 липня 2019 року, у ході спільної спецоперації ГПУ, прокуратури міста Києва та територіального управління ДБР затримано начальника відділення слідчого відділу Деснянського управління поліції ГУ НП в м. Києві та посередника, які організували схему вимагання грошових коштів від представників грального бізнесу,– повідомили у прес-службі Прокуратури м.Києва.

Як установлено у ході слідства, у квітні поточного року начальник відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності Деснянського УП висунув адміністратору одного з гральних закладів вимогу щодо передачі йому щомісячної плати у сумі 5 тис гривень за безперешкодне функціонування ігрового залу. При цьому зауваживши, що 5 тисяч гривень адміністратор має сплачувати йому особисто, а ще 15 тисяч гривень – посереднику, який у свою чергу начебто передаватиме їх керівництву райуправління поліції. В іншому випадку ігровий зал буде закрито.

В межах провадження, розпочатого за вказаним фактом, органами прокуратури спільно з ДБР затримано начальника відділення Деснянського управління поліції під час одержання 5 тис гривень неправомірної вигоди, а посередника при отриманні 15 тис гривень.

Раніше правоохоронцями задокументовано ще 2 епізоди одержання вказаними особами фінансових траншів по 5 та 15 тис. гривень відповідно.

Наразі затриманим особам готується повідомлення про підозру.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 189 КК України.

Слідчі дії тривають.

Залишити відповідь