На Житомирщині голова громадської ради організував вимагання грошей з представників лісового господарства

Голова громадської ради при Житомирській облдержадміністрації вимагав від директора держлісгоспу 30 тисяч доларів США. У випадку незгоди «громадський діяч» погрожував поширити нібито компрометуюче відео у соцмережах напередодні візиту керівництва країни до Олевського району області.

Про це повідомили у прес-службі Служби безпеки України.

Оперативники СБУ встановили, що «активіст» організував механізм вимагання грошей, зокрема від представників суб’єктів лісового господарства, за невжиття заходів «громадського впливу» для блокування їх законної діяльності.

Правоохоронці затримали голову громадської ради згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в ресторані у центрі Житомира після отримання чергового «траншу» у розмірі 5,5 тисяч доларів США.

Правоохоронці зазначили, що раніше було задокументовано факт перерахування на картковий рахунок «авансу», як гарантії за мовчання громадського активіста.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, вчора Президент України Володимир Зеленський наказав звільнити начальника Нацполіції та СБУ в Житомирській області через «Бурштинову мафію».

Залишити відповідь