На журналістів “112 Україна”, що знімали незаконну вирубку лісу, скоєно напад

В селищі Золочів Харківської області невідомі напали на знімальну групу телеканалу “112 Україна“, яка знімала сюжет про розкрадання лісу.

Машину групи заблокували і пробили колеса, погрожують фізичною розправою. 

Журналісту телеканалу вдалося викликати поліцію, яка на виклик приїхала, однак втручатися не стала – поліцейські спостерігають в стороні. 

На даний момент група очікує приїзду спецпідрозділу КОРД.

Зазначимо, журналіст Олег Решетняк вийшов в ефір, де описав ситуацію, однак його помітили і відібрали камеру в прямому ефірі.

“Ми знімали одне з господарств, підняли квадрокоптер для того, щоб побачити масштаб всього виробництва лісу, після чого вибігли працівники, агресивний юрист. Зараз повністю спущені колеса, машина заблокована. Зараз, за нашою інформацією, вже виїхала група КОРДа. Зараз вони вимагають від нас флеш-накопичувачі, на які ми зберегли наші відеоматеріали, ми відмовляємося їх віддавати. Нам постійно погрожують розправою, лаються, зараз стоїть машина на європейських номерах, перекрила дорогу, спустили колеса”, – тут на журналіста напали і відібрали камеру. 

Як стало відомо “112 Україна“, Олега Решетняка побили під час нападу. Йому зараз викликали “швидку”.

112 Україна” вимагає від правоохоронних органів негайно втрутитися в ситуацію.

Раніше під час робочого візиту до Харкова 17 липня Володимир Зеленський піднімав проблему вирубки лісів у Харківській області і наполягав на негайному її вирішенні. 

Директор ДП “Жовтневе лісове господарство” Руслан Чагаровський назвав прізвища людей, які займаються незаконною вирубкою дерев: Сіса, Санін, Антипенко. 

“Дуже прошу звернути особливу увагу і розібратися з цим питанням. Вам треба сісти за один стіл, з’ясувати і припинити вирубку лісу на Харківщині. Якщо ви цього не зможете зробити, то на ваших місцях з’являться інші люди”, – заявив президент.

Залишити відповідь