На Запоріжжі затримали військового прокурора через хабар $5 тис.

Військовий прокурор Запорізького гарнізону спробував «заробити» на непритягненні до відповідальності за шахрайство – попався сам.

Про це повідомила Генпрокурор Ірина Венедіктова у Facebook.

«Встановлено, що керівник військової прокуратури вимагав неправомірну вигоду від військовослужбовця за закриття кримінального провадження. Генеральна інспекція Офісу Генпрокурора спільно з ДБР та СБУ затримали його під час одержання 5000 доларів США. Далі – повідомлення про підозру та обрання прокуророві запобіжного заходу»,–йдеться у повідомленні.

«Ми категорично не толеруємо будь-які вчинки, що кидають тінь на професію чи ганьблять нашу інституцію. Відповідати має кожен – працівник це прокуратури, рядовий прокурор чи керівник. Тут немає і не може бути ніяких «своїх». За період мого перебування на посаді викрито на правопорушеннях понад 20 прокурорів. В основі нашої практичної антикорупційної стратегії також непримиренна боротьба із такими проявами у всій системі органів правопорядку. Адже лише чесні правоохоронці можуть бути надійними захисниками Закону»,–зазначила Венедіктова.

Залишити відповідь