На вимаганні хабара викрито співробітника поліції Новомосковська

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ надійшло звернення мешканця Новомосковська. Заявник скаржився на те, що один зі співробітників місцевої поліції вимагає з нього гроші за непершкоджання у підприємницькій діяльності, пов’язаної з перевезенням вантажів. Щомісяця чоловік повинен був передавати поліцейському 10 тисяч гривень.

Проведеною перевіркою встановлено, що до протиправних дій причетний 42-річний інспектор сектору реагування патрульної поліції Новомосковського відділу поліції.

За зібраними відомостями відносно капітана поліції внутрішньою безпекою НПУ військова прокуратура Південного регіону України розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Органом досудового розслідування визначено Територіальне управління ДБР, розташованого у місті Полтава.

Спільними діями Дніпропетровського УДВБ НПУ, ДБР, за підтримки УСБУ та процесуального керівництва військової прокуратури, капітан поліції був затриманий на службовому місці після одержання 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

За корупційні дії співробітникові поліції загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Залишити відповідь