На Вінничині затримали посадовця – «бігунка» при отриманні 1000 доларів США начебто для співробітників Нацполіції

На Вінниччині співробітники СБУ спільно із співробітниками ДБР викрили на одержанні неправомірної вигоди директора одного з комунальних підприємств області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор одного з комунальних підприємств на Вінничині, діючи за попередньою змовою з групою осіб із невстановлених на даний час співробітників Жмеринського відділу Нацполіції у Вінницькій області, висунув вимогу громадянину України про передачу їм грошових коштів у розмірі 1800 доларів США за повернення вилученого автомобільного транспорту в останнього та не притягнення його до кримінальної відповідальності.
 
У подальшому вищезазначеному директору підприємства було передано частину неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США, що задокументовано в ході негласних слідчих (розшукових) дій.

Після цього підозрюваного було затримано в порядку ст. 208 КПК України, а предмет злочину вилучений.

На даний час проводяться слідчі та інші процесуальні дії, готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

У разі доведення провини директора комунального підприємства йому загрожує позбавлення волі на строк до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна

Залишити відповідь