На Львівщині ексміліціонери та поліцейський підозрюються у підробленні меддовідок на інвалідність

На Львівщині двом колишнім міліціонерам та поліцейському оголосили підозри через налагоджену схему розкрадання державних коштів на понад 600 тисяч гривень.

Про це повідомили у пресслужбі ДВБ Нацполіції.

Правоохоронці з’ясували, що фігуранти провадження отримали одноразову матеріальну допомогу за підробленими документами. Зокрема вони підробили медичні карти, на основі яких військово-лікарська комісія встановила зв’язок захворювання з проходженням служби в органах внутрішніх справ. А відтак медико-експертна комісія встановила змовникам третю групу інвалідності з частковою втратою працездатності. В подальшому на підставі фальсифікованих документів зловмисники отримали матеріальну допомогу – більше 600 тисяч гривень, чим завдали державі матеріальної шкоди у великому розмірі.

Трьом фігурантам оголосили про підозру за ч. 3,4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України.

У разі доведення вини колишнім міліціонерам та поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Залишити відповідь