На Київщині СБУ викрила злочинне угрупування, яке збувало зброю

Зловмисники переробляли травматичну зброю на бойову для реалізації представникам кримінальних кіл та продавали засоби ураження через мережу «Інтернет».

Про це повідомили у прес-службі СБУ, інформує Police Control Ukraine.

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України встановили, що до складу групи входило троє мешканців регіону. Вони переробляли травматичну зброю на бойову для реалізації представникам кримінальних кіл. За оперативною інформацією, одержану зброю кримінальники планували використати для вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Також фігуранти справи продавали засоби ураження через мережу «Інтернет» та сервіси поштового зв’язку клієнтам з інших регіонів України.

Оперативники спецслужби задокументували декілька фактів незаконного збуту зловмисниками зброї та боєприпасів.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцями проживання та у підсобних приміщеннях учасників групи виявлено велику кількість переробленої стрілецької зброї, пістолетів іноземного виробництва для стрільби бойовими набоями та боєприпаси. Також вилучено глушники та устаткування для виготовлення і переобладнання засобів ураження.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Залишити відповідь