На Київщині поліцейські саботували виконання рішення суду: намагались позбавити порушника адмінарешту на 7 діб

Працівники Таращанського відділення поліції Миронівського відділу поліції умисно не виконували судове рішення про притягнення особи до адміністративної відповідальності у виді адміністративного арешту, а також надали до суду завідомо недостовірну інформацію про його виконання.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Київської області.

Прокуратурою області було організовано проведення перевірок в діяльності територіальних підрозділів ГУНП в області щодо стану виконання постанов судів про накладення на правопорушників стягнення у виді адміністративного арешту.

Так, до Таращанського відділення поліції для виконання надійшла постанова районного суду про притягнення особи до адміністративної відповідальності у виді 7 діб адміністративного арешту. В подальшому, поліцією повідомлено суд про виконання зазначеного рішення. У ході перевірки прокуратурою встановлено, що вказана інформація не відповідає дійсності, оскільки правопорушник хоч і затримувався працівниками поліції, водночас до ізолятора тимчасового тримання для відбування адміністративного стягнення не поміщався.

Наразі Кагарлицькою місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 382 КК України. Начальнику Миронівського відділу поліції внесено вказівку про усунення виявлених порушень та проведення службового розслідування за вказаним фактом, яка на даний час перебуває на розгляді.

Залишити відповідь