Машиніста залізниці за підкуп слідчого поліції посадили на 4 роки

Машиніста  «Волноваського локомотивного депо» філії «Донецька залізниця» засудили за замах на передачу хабара слідчому поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням  на вирок 30 березня.

15 березня 2019-го у помешканні машиніста пройшов обшук. Чоловік тоді був у від’їзді і вдома була тільки його співмешканка. Поліція вилучила речовину із запахом коноплі і предмет, схожий на гранату. Пізніше чоловік сходив до слідчого і запропонував неправомірну вигоду за закриття справи: укласти угоду, щоб граната виявилась макетом, і що він в змозі за це «проплатити 6000 метрів». На наступній зустрічі машиніст поклав на зошит слідчого конверт із 6 тисячами доларів, після чого був затриманий. 

Винним чоловік себе не визнав і переконував суд, що хабар у нього попросили самі правоохоронці. Начебто, коли проходив обшук, обвинуваченому подзвонила його співмешканка, розповіла, що відбувається і дала слухавку чи то працівнику поліції, чи прокурору, який сказав, що можна домовитися за 10 тисяч доларів. Обвинувачений позичив у знайомого 6 тисяч, а більше знайти не міг. Він пояснив, що не заявив про вимагання у відповідні державні органи, оскільки зневірився у правоохоронній системі та боявся помсти.

Співмешканка обвинуваченого підтверджувала цю версію подій. Але суд їй не повірив, зважаючи на її близькі стосунки із обвинуваченим. Інших доказів вимагання грошей правоохоронцями суду надано не було і суд визнав його недоведеним.

Чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі і конфіскували 6 тисяч доларів. З приводу коноплі і гранати вироку досі немає.

Залишити відповідь