Львів’янин, який влаштував бійку з поліцією, проведе рік у виправному центрі

Шевченківський районний суд Львова виніс вирок за насильство до працівників правоохоронного органу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 22 червня.

31 січня цього року близько опівночі п’яний громадянин вдома спровокував сварку з дружиною. Жінка викликала поліцію.

На місце прибув екіпаж із трьох патрульних. Правоохоронці показали посвідчення і звернулися до чоловіка з вимогою припинити агресивну поведінку, пояснили, яка відповідальність йому загрожує. У відповідь порушник нецензурно лаявся і ображав поліцейських, а потім кинувся на них із кулаками. 

Обвинувачений завдав один удар кулаком лівої руки у скроневу ділянку інспектору поліції, після чого, завдав ще один удар кулаком в область вушної мушлі його напарнику, а потім правою ногою вдарив третього патрульного в область грудної клітки.

В інспектора, якого вдарили у скроню, утворилися синці, які належать до легкого тілесного ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Чоловік погодився на покарання – 1 рік обмеження волі, що відбувається у кримінально-виконавчій установі відкритого типу, тобто виправному центрі у межах адміністративно-територіальної одиниці, відповідно до постійного місця проживання. Засуджений обмежується у праві на вільне пересування та обрання місця проживання та обов’язково залучається до праці.

Цей чоловік неодноразово судимий за корисливі злочини щонайменше з 2008 року.

У 2017-2020 роках він відбув 3-річний тюремний строк за нічну крадіжку камери зовнішнього відеоспостереження, з магазину «Алкоголь тютюн» і насильство щодо поліцейських. Чоловік був п’яний у момент злочину і вже через 5 хвилин на місці були патрульні, які почали з’ясовувати обставини крадіжки. Обвинувачений вдарив поліцейського кулаком в обличчя.

Залишити відповідь