Львівський опер поліції, який разом зі своїм братом, погоріли на хабарі 4 тис. $ США, постане перед судом

Правоохоронець у змові з своїм рідним братом, вимагали від студентів-учасників бійки сплатити 4 000 доларів США неправомірної вигоди за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за хуліганство. У разі відмови надати гроші, правоохоронець погрожував студентам виключенням із закладів освіти та ув’язненням.

Нагадаємо, 12 грудня, у Львові на вул.Миколайчука затримали 47-річного оперуповноваженого одного з відділів поліції ГУНП у Львівській області та його 50-річного родича, коли вони намагались обміняти хабар з іноземної валюти на національну.

«На цей час справу скеровано до Шевченківського районного суду м.Львова для розгляду по суті.»,– повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Такі дії правоохоронця кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (вимагання та одержання службовою особою, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії, з використанням наданого їй службового становища), а його брату інкриміновано пособництво у вчиненні цього злочину.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – 10 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскація майна.

Залишити відповідь