Львівські патрульні оштрафували водія шкільного автобуса, який ледь не вбив дітей на переїзді

Напередодні, у соціальній мережі з’явилося відео, на якому водій шкільного автобуса, на залізничному переїзді, вирішив не чекати, допоки проїде потяг, виїхав на смугу зустрічного руху, та почав переїжджати. Він вже перетнув стоп-лінію. Це побачили водії та почали подавати звукові сигнали, адже потяг вже от-от був на переїзді. Водій автобуса в останній момент все ж зупинився та дочекався, допоки потяг проїде.

Шкільний автобус ледь не потрапив у трагедію на переїздіВесь набитий дітьми, сигналив безперестанку машині, яка…

Gepostet von Оперативний am Dienstag, 10. September 2019

На цю подію відреагувала патрульна поліція Львівської області після звернення громадян.

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області отримавши усі докази порушення правил дорожнього руху на залізничному переїзді водієм шкільного автобуса, приїхали до нього на роботу.

Патрульні поспілкувалися з водієм, супроводжуючими особами, перевірили, чи проходив даний чоловік медогляд.

На нього склали протокол за ч.3 ст. 123 КУпАП (Порушення правил руху через залізничні переїзди вчинене під час надання послуг з перевезення пасажирів) та скерували матеріали до суду.

Порушив?! Відповідай! Патрульні знайшли і оштрафували водія шкільного автобусаНапередодні, у соціальній мережі…

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Dienstag, 10. September 2019

За дане правопорушення передбачена відповідальність у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 1 до 3 років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого. Чоловікові видали тимчасовий дозвіл на керування транспортними засобами.

Залишити відповідь