Львівська слідча поліції на замовлення організовувала незаконне прослуховування дзвінків громадян: її судитимуть

Правоохоронниця незаконно збирала та передавала третім особам за їх замовленням конфіденційну інформацію щодо громадян, а саме інформацію щодо їх телефонних дзвінків. При цьому слідча підробляла протоколи допиту осіб, куди вносила номери телефонів, які її цікавили, та надалі подавала такі протоколи до суду з метою отримання дозволу на доступ до конфіденційної інформації мобільних операторів. У подальшому, отримавши дозвіл суду, здійснювала доступ до конфіденційної інформації та передавала третім особам.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Скеровано до суду обвинувальний акт відносно старшого інспектора сектору дізнання одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Львівській області.»,–йдеться у повідомленні.

Вона обвинувачується у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та порушенні недоторканності приватного життя, вчинене повторно, або якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам особи (ч. 2 ст. 182, ч. 1 ст. 366 КК України)

У разі доведення вини, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням волі на строк від 3 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Залишити відповідь