Львів придбав для поліцейських службові автівки за понад 2 мільйони

Мерія Львова придбала 5 службових автівок Головному управлінню Національної поліції у Львівській області. Вартість транспорту становить 2, 5 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба міськради та Нацполіції області.

24 грудня правоохоронці Львівщини отримали службові автомобілі, автобус та квадроцикл для виконання оперативно-службових завдань, закуплені за кошти  Нацполіції України та бюджету Львова.

Ключі від службового транспорту працівникам підрозділів поліції вручили начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський та голова Львівської  міської ОТГ Андрій Садовий.

«Перш за все, від імені поліцейських Львівщини  хочу подякувати міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, голові Національної поліції України Ігорю Клименку, а також голові Львівської міської ОТГ Андрію Садовому, за допомогу в оновленні автопарку поліції Львова та області. Я впевнений, що завдяки новій техніці поліцейські зможуть оперативніше реагувати на заяви та повідомлення громадян, набагато швидше діставатися місць подій, незалежно  від погодних умов чи стану доріг. Це  дозволить надавати населенню ще більш якісні й оперативні поліцейські послуги, а відтак, виконати головне наше завдання – захист мешканців»,  – зазначив Василь Віконський.

Так, підрозділи поліції Львівщини отримали 16 службових автомобілів моделей «Renault Duster», «Skoda Octavia», «Renault Megane», «Toyota  Prius» та «Renault Logan», а також автобус «ATAMAN» та квадроцикл CAN-AM.л

«Напередодні різдвяних свят — це дуже хороший подарунок, який сьогодні отримує українська поліція. Коли важко і складно, люди завжди телефонують і очікують, що ви швидко приїдете і будете помагати. Думаю, після сьогоднішнього дня, швидкість виїзду за викликом збільшиться автоматично. Місто помагало і буде помагати поліції, бо ми разом, і маємо спільну відповідальність за нашу країну», — зазначив під час передачі автомобілів мер Львова Андрій Садовий.

Залишити відповідь