Київський слідчий Нацполіції, який погорів на хабарі 30 тис. грн за закриття «справи», постане перед судом

Правоохоронець здійснював досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом шахрайського заволодіння майном приватного підприємства. У вересні 2019 року капітан поліції запропонував особі, яка могла бути причетна до вчинення вказаного правопорушення, передати йому грошові кошти у сумі 30 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

Передача грошових коштів здійснювалось у два етапи, у тому числі шляхом переказу на банківську картку. Після отримання всієї суми хабара у січні поточного року 28-річного поліцейського затримали.

«Прокуратурою міста Києва направлено до суду обвинувальний акт стосовно старшого слідчого Деснянського УП ГУ НП у м. Києві, викритого на вимаганні та одержанні 30 тис. гривень неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України)»,–йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури.

У разі визнання судом вини чоловіка, йому загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Залишити відповідь