Колишній начальник Запорізького главку поліції через суд Дніпра хоче обнулити «адмінку» щодо його п’яних витівок

39-річний екс-начальник ГУНП в Запорізькій області, полковник Олег Золотоноша, якого в середині липня поточного року було затримано столичними правоохоронцями напідпитку за кермом, домагається скасування складеної за результатами скандального інциденту постанови.

Про це повідомляє видання Dетектив-Info з посиланням на матеріли судового реєстру.

З них випливає, що 29 липня 2020 року Золотоноша звернувся з позовом до Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, де вимагає скасування постанови АПО18 №774621. Йдеться про “адмінку”, складену за результатами пригод полковника в Києві ввечері 15 липня 2020 року.

Золотоношу з явними ознаками алкогольного сп’яніння зупинили, коли він пересувався столичними вулицями за кермом автівки. Достойника доправили до відділення поліції, на його руки надягали кайданки, а сам він “сповідувався” патрульним щодо своєї долі.

Екскерівника поліції Запорізької області затримали п‘яним за кермомНа відео колишній керівник Національної поліції в…

Posted by Police Control Ukraine on Thursday, July 16, 2020

Вочевидь, палка промова Золотоноші не справила враження на “копів”, які зафіксували в діях Олега Вікторовича адміністративне правопорушення. Два тижні потому полковник вирішив оскаржити дії патрульних, та звернувся до суду Дніпра, де пройшла значна частина його кар’єри. Відпочатку служителі Феміди залишили позов Золотоноші без руху, оскільки той не сплатив судовий збір.

Невдовзі достойник “виправився”, наразі розгляд його скарги призначено в Дніпропетровському райсуді на 16:30 3 вересня 2020 року. Відповідачем з боку “патрульки” по справі виступає сержант Тетяна Скалацька.

(Тетяна Скалацька)

Навесні 2020 року в поліції повідомляли, що Скалацька разом з напарником Владиславом Хізяком врятували 18-річну дівчину, яка через негаразди в особистому житті хотіла вкоротити собі віку на мосту Метро.

Нагадаємо, ЗМІ стверджували, що з посади керівника Запорізької поліції Золотоноша був усунитий за кришування наркоторговців з яких мав мільйони гривень в місяць.

«В Дніпрі його називають людиною колишнього заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокімовима, пов’язаним з олігархом Віктором Пінчуком і групою соросят.
На теперішній час Золотоноша бігає коридорами МВС і зі слів моїх джерел думає кому дати хабар, щоб призначили начальником якщо не Запорізької то хоч Миколаївської поліції»,– повідомив Ігор Мосійчук.

Наразі Золотоношу і відомого ексочільника поліції Дніпропетровщини генерала Глуховерю, який відправив спецпризначенців КОРДу затримувати патрульних, які зупинили його водія, «сховали» до кращих часів в Дніпропетровському юридичному університеті внутрішніх справ. Ці особи вчать нових поліцейських.


Залишити відповідь