Хмельницькі правоохоронці підозрюються у торгівлі службовою інформацією на більш як півмільйона гривень

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру працівнику поліції ГУ Нацполіції у Хмельницькій області у торгівлі інформацією з обмеженим доступом.

Підозрюваний є інспектором-штурмовиком управління КОРД ГУ Нацполіції у Хмельницькій області. За даними слідства, працівник поліції безпосередньо збував інформацію з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах митниці ДФС України. Мова йде про дані щодо транспортних засобів та осіб, які ввезли їх на територію України із зазначенням анкетних даних цих осіб. Така інформація потрібна для перевірки законності перебування транспортних засобів на території України. Дані про один автомобіль коштували покупцеві 100 гривень.

Попередньо встановлено, що вищезазначені особи за останніх 6 місяців на збуті інформації з обмеженим доступом з автоматизованих систем митниці «заробили» більше 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, слідчі Хмельницького теруправління ДБР, за оперативного супроводу Управління СБУ в Волинській області, під процесуальним керівництвом ГПУ викрили схему збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах митниці ДФС України.

Залишити відповідь