Херсонська поліція заплатила понад мільйон гривень підряднику за невиконані роботи

Управління поліції в Херсонській області заплатило 1,18 млн. гривень приватної компанії за будівельні роботи, які не були виконані.

Про це повідомляє 368.media з помиланням на матеріали кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 КК.

Згідно з матеріалами справи, поліція у листопаді минулого року підписала з ТОВ «ІБП «Гарант» договір на виконання робіт з будівництва будівлі ремонтного боксу. Вартість робіт згідно з договором – 2,29 млн гривень. При цьому мали завершити до 31 грудня 2021 року.

Надалі з компанією підписали додаткову угоду, зменшивши вартість робіт до 1,49 млн гривень. У період листопад — грудень 2021 року підрядник мав виконати земляні роботи, фундаменти, перегородки, монолітний пояс, перемички, провести монтаж металоконструкцій, покрівлі, водостічної системи, провести внутрішнє та зовнішнє оздоблення, сантехнічні та електромонтажні роботи.

Втім, фактично було проведено лише земляні роботи, а також роботи з фундаменту, загальна вартість яких становить 309 тис. гривень.

Таким чином компанія безпідставно отримала 1,18 млн гривень за роботи, які фактично не були виконані.

Відповідно до реєстру юридичних осіб ТОВ «ТОВ «ІБП Гарант» зареєстровано у Новій Каховці у 2017 році. Статутний капітал компанії, власником якої вказано Андруш Петров, становить лише одну тисячу гривень. Загалом компанія перемогла у тендерах на 202 млн гривень.

Залишити відповідь