Харківський поліцейський, який у стані сп’яніння разом із групою осіб побили підприємця, продовжує працювати, хоча судом визнаний винним

Засуджений за кількома статтями кримінального кодексу (хуліганство та середньої тяжкості тілесні ушкодження) харківський поліцейський Самойлов Юрій Володимирович продовжує «нести» службу у лавах поліції.

У червні 2016 року у Нововодолазькому районі Харківської області місцевому підприємцю було нанесено численні тілесні ушкодження за попередньою змовою групою осіб, серед яких був і нині діючий співробітник Національної поліції Харківської області – Самойлов Юрій Володимирович. Наразі він працює старшим інспектором відділу превенції патрульної поліції Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області (м. Харків).


«Йому та іншим членам злочинної групи було вручено підозру у вчиненні злочинів, відповідальність за які передбачена ч. 2 ст. 296 (хуліганство), ч. 1 ст. 122 (середньої тяжкості тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України, потім справа потрапила до суду та 03 червня 2020 року даних осіб було визнано винними у вчинені вказаних злочинів. Призначено кожному з них покарання у вигляді 1-го року позбавлення волі»,– повідомляє на своїй сторінці у Facebook ГО «Опора України».

Судом встановлено:

20 червня 2016 року Самойлов Ю.В. разом із Кашпуром М.П. та Кулагіним Д.В., перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння в громадському місці, на вулиці біля входу в кафе на вул . Шкільній у с. Станичне, затіяли сварку з місцевим підприємцем. Під час сварки висловлювали на його адресу образи та погрози застосування фізичного насильства з використанням ненормативної лексики, після чого Кулагін вихватив з рук мобільний телефон підприємця, та з метою знущання над потерпілим та приниження його гідності, викинув у вуличний туалет.

Самойлов, продовжуючи злочинну діяльність, разом із своїми товаришами, почали вчиняти насильницькі дії стосовно чоловіка. Так вони нанесли не менше тридцяти ударів руками та ногами по тулубу, голові та кінцівках, завдавши чоловіку легкі тілесні ушкодження та тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості у вигляді закритої травми лівого плечового суглобу, пошкодження сухожилля надостного та підлопаткового м`язів з подальшими посттравматичними змінами – обмеження внутрішньої ротації, зниження сили м`язів-ротаторів та нейропатія лівого ліктьового нерву.

Хуліганські дії поліцейського та його товаришів відбувалися на протязі значного проміжку часу, понад 20 хвилин, та були припинені відвідувачами кафе, які викликали працівників поліції та швидку медичну допомогу.

Свою провину у вчиненні кримінальних правопорушень ні поліцейський Юрій Самойлов, ні його товариши, не визнали.

«Але, будучи повністю впевненому у своїй безкарності, в день винесення вироку, дані особи повторно вчинили злочин відносно потерпілого. Зокрема, спізнившись на 30 хвилин на судове засідання, обвинувачені (в тому числі серед них і діючий поліцейський Самойлов Ю.В.), були зайняті тим що порізали шини на автомобілі, яким до суду приїхав потерпілий та чекав їх в залі судових засідань. Таким чином, обвинувачені не лише «показали» всім що вони не розкаюються за попередній злочин, за який в той же день їх і було засуджено, але і те що вони схильні та будуть вчиняти злочинні дії в майбутньому. Не лише з не повагою поставилися до потерпілого, але вчинивши повторно злочин за такої обстановки, де виявили явну не повагу до судової гілки влади в Україні»,–йдеться у повідомленні громадської організації.

Залишити відповідь