Харківського поліцейського, який спричинив тілесні ушкодження пенсіонеру у трамваї, відсторонено від служби

«Таке рішення прийняло керівництво ГУНП в Харківській області відповідно до ч. 1 ст. 70 Закону України «Про Національну поліції», ст. 17 Дисциплінарного статуту НПУ» , –повідомили у прес-службі поліції області.

7 серпня у засобах масової інформації з’явилася інформація про те, що між поліцейським та пенсіонером виник конфлікт у трамваї, в  ході якого працівник поліції наніс літньому чоловіку тілесні ушкодження.

Правопорушником виявився дільничний офіцер поліції Слобідського відділу поліції. На момент події він знаходився у цивільному одязі, без вогнепальної зброї.

Як раніше повідомляв Police Control Ukraine : «Сергей Слинько вместе с женой возвращались из онкологического диспансера в переполненном трамвае.Его жена, пенсионерка с инвалидностью, подошла к молодому человеку на месте для инвалидов с вопросом о том, может ли он уступить ей место, или же у него тоже есть инвалидность.

“Что ты, с*ка, цепляешься ко мне?!”, – сразу начал проявлять агрессию мужчина, в ответ на что Сергей был вынужден заступиться за жену.Виновник инцидента начал драку, ее разняли, но позже он неожиданно ударил пенсионера головой в лицо, из-за чего тот в итоге провел несколько дней в больнице.».

 Заява про інцидент була зареєстрована належним чином у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Слобідського відділу поліції, за матеріалами якої слідчі підрозділу відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Наступного дня матеріали кримінального провадження для вирішення підслідності були направлені до прокуратури Харківської області.

За розпорядженням керівництва ГУНП в Харківській області було невідкладно розпочато службове розслідування з приводу дій працівника. На час його проведення дільничний відсторонений від виконання своїх функціональних  обов’язків.

За результатами службової перевірки, якщо факт інциденту знайде своє підтвердження, керівництвом обласного главку поліції буде прийнято рішення щодо притягнення поліцейського до дисциплінарної відповідальності аж до звільнення з лав Національної поліції України.

На сьогоднішній день розслідуванням усіх обставин за фактом можливого перевищення службових повноважень співробітником поліції займається Державне бюро розслідувань. 

Залишити відповідь