Харківські копи скаржаться на відсутність туалетів в управлінні патрульної поліції : Департамент не бачить порушень

Харківські патрульні поліцейські скаржаться, що в УПП в Харківській області наявні лише три туалети, один туалет в розпорядженні співробітників чергової частини, інший туалет в розпорядженні командирів батальйону, а третій туалет в розпорядженні інших 500 співробітників, та ще і в занедбаному стані. 

Фото злощасного туалету, яким в період перезміни, крім співробітників декількох відділів, користуються співробітники двох батальйонів, а це близько 500 осіб (чоловіків і жінок). 

Фото відсутності хімчистки як і приміщення для перевдягання, патрульні надіслати не змогли, але кажуть, що це просто жах.

Голова первинної професійної спілки «Центр захисту прав поліцейських» Леонід Шосі звернувся до керівництва УПП в Харківській області Оганесяна Р.С. з відповідною заявою, та очільник відомства надав відповідь, що  УПП в Харківській області не має статусу юридичної особи, а є структурним підрозділом Департаменту патрульної поліції і діє на підставі Положення, затвердженого Наказом Департаменту патрульної поліції від 07.11.2015 року № 1/5 «Про Управління патрульної поліції у м. Харкові».

Таким чином, безпосереднім власником, на якого покладено забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці у відповідності до ст. 153 КЗпП, і работодавцем для патрульних поліцейських є Департамент патрульної поліції.

Та повідомив, що вимоги прийняті до уваги і за наявності фінансування в приміщеннях будівель за адресою: м. Харків, вул. Шевченко, 26, буде вирішуватися питання, щодо проведення ремонту та приведення в належний стан санвузлів.

А ось Департамент патрульної поліції провів службове розслідування за відомостями, викладеними у скарзі, щодо нелюдських умов несення служби в УПП в Харківській області Департаменту патрульної поліції та за результатами проведення службового розслідування окремі відомості на думку заст. начальника Департаменту Олексія Білошицького не знайшли свого об’єктивного підтвердження. 

Департамент патрульної поліції також не побачив ознак дисциплінарного проступку в діях керівництва УПП в Харківській області, яке допустило такі умови праці.

Залишити відповідь