Голова Нацполіції обіцяє підвищити зарплату поліцейським вже в січні

Зарплата для поліцейських в Україні буде поетапно зростати. Першу підвищену зарплатню правоохоронці отримають вже наприкінці січня.

Про це ввечері 5 січня заявив голова Національної поліції Ігор Клименко. За його словами, відповідні кошти виділить уряд.

За словами Клименка, першочергово зарплати зростуть у патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС.

– Зауважу, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають, – додав Юрій Клименко.

Наступного підвищення слід чекати у квітні, зазначив очільник НПУ.

«Хочу підкреслити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції – надскладне питання. В сьогоднішніх умовах – це надвелике навантаження на бюджет. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу заради свого народу».

Нагадаємо, в останні дні мережею почала ширитися інформація про невдоволення зарплатою серед правоохоронців та факти звільнення поліцейських у різних населених пунктах України. Офіційно такі дані заперечувалися.

Залишити відповідь