Ексміліціонер організував банду та торгував амфетаміном на Київщині

Колишній співробітник чернігівської міліції після звільнення зі служби зайнявся кримінальним бізнесом – виробництвом та збутом амфетаміну. До злочинної співпраці він залучив знайомих, з якими розповсюджував наркотики на території Київської та Чернігівської областей.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Внутрішня безпека встановили дані про збут наркотиків групою осіб, організатором якої є колишній правоохоронець. Співробітник міліції був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ наприкінці 2015 року.

«Задля незаконного збагачення чоловік зібрав спільників та налагодив виготовлення і подальшу реалізацію амфетаміну на території Чернігівщини та Київщини. 28-річний лідер групи особисто готував психотропну речовину у приватному будинку, розподіляв її між своїми збувачами, ще частину – продавав клієнтам сам»,–йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники злочинної групи збиралися у гаражному приміщенні та у ювелірній майстерні, які належать родині одного з фігурантів. У зазначених приміщеннях зловмисники фасували наркотики, збували наркозалежним та самі вживали.

Правоохоронці провели оперативні закупки.

Під час обшуків за місцем мешкання дилерів, адресами  розташування нарколабораторій та місць збуту правоохоронці вилучили значну кількість прекурсорів, щойно виготовлену партію амфетаміну – 200 грамів, марихуану, пігулки та капсули, обладнання та інвентар, ваги та пакувальні пакетики, а також оргтехніку, мобільні телефони, “чорнові” записи, 58 000 гривень, 2 000 доларів США та майже 1 000 євро.

Наразі повідомлено про підозру організаторові та 28-річному реалізаторові за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ.

До суду подано клопотання про обрання їм запобіжних заходів.

Залишити відповідь