Дівчина пробіглася по автомобілю патрульної поліції, та виклала відео в Instagram


З’явилася юна послідовниця «блогера», який запустив челендж #пробіжипополіцейськіймашині ,та закликав людей бігати по поліцейськіх машинах.

Нагадаємо, 2 квітня Рівненський міський суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.296 КК України 20-річного чоловіка,який пробігся по службовому транспортному засобі патрульної поліції, та було оголошено обвинувальний вирок згідно якого до останнього було застосовано такий вид покарання як штраф в розмірі 10200 гривень.

Цікаво,чи знайде цю дівчину Патрульна поліція України ?

Ред.: Дівчина пробіглася по автомобілю патрульної поліції, та виклала відео в Instagram З'явилася юна послідовниця «блогера», який запустив челендж#пробіжипополіцейськіймашині ,та закликав людей бігати по поліцейськіх машинах.Нагадаємо, 2 квітня Рівненський міський суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.296 КК України 20-річного чоловіка,який пробігся по службовому транспортному засобі патрульної поліції, та було оголошено обвинувальний вирок згідно якого до останнього було застосовано такий вид покарання як штраф в розмірі 10200 гривень.Цікаво,чи знайде цю дівчину Патрульна поліція України ? #патрульна_поліція #Рівно

Gepostet von Police Control Ukraine am Donnerstag, 11. April 2019
Залишити відповідь