ДБР передало до суду справу Мелітопольського прокурора, якого затримали під час отримання 10 000 доларів США від підприємця

«Передали до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо прокурора Якімівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області. Інкримінуємо йому шахрайство у особливо великих розмірах.»,– написала на своїй сторінці у Facebook заступник директора ДБР Ольга Варченко.

Скориставшись своїм службовим становищем, прокурор отримав доступ до електронної пошти місцевої прокуратури, а отже – і до службових документів. Переглянувши пошту, він натрапив на листа від обласної прокуратури, у якому йшлося про те, що Мелітопольській місцевій прокуратурі належить скасувати реєстрацію декларацій про готовність об’єкта нерухомості до здачі в експлуатацію, визнати недійсними договори купівлі-продажу й звільнити земельні ділянки від будівель, які належали одному із знайомих прокурора. Сам прокурор, до слова, у цей час був на лікарняному.

Підозрюваний повідомив своєму знайомому про плани прокуратури щодо його майна й пообіцяв вирішити проблему за гроші. Ціна питання – 212 тисяч гривень, плюс – 2000 доларів (по актуальному на той момент курсу НБУ це приблизно 52,2 тисячі гривень).

Прокурор достеменно знав, що зробити це – не у його повноваженнях, і впливати на рішення інших працівників прокуратури він не може. А відтак просто увів в оману знайомого й “заробив” на цьому.
Тепер прокурору загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі. Сподіваємося на справедливе покарання.

Залишити відповідь