ДБР отримало доступ до документів Управління «КОРД», УПП в Дніпропетровській області та до телефонних розмов генерала Глуховері

Шевченківський районний суд м. Києва надав Державному бюро розслідувань тимчасовий доступ із можливістю вилучення документів , які перебувають в Управлінні «КОРД» ГУ НП в Дніпропетровській області, тимчасовий доступ до документів з можливістю вилучення їх копій, які перебувають в Управлінні патрульної поліції в Дніпропетровській області та надав дозвіл на вилучення у мобільних операторів інформації про розмови екс-начальника Нацполіції Дніпропетровської області Віталія Глуховері, якому ДБР повідомило про підозру в перевищенні влади та незаконному затриманні патрульних поліцейських, які зупинили водія Глуховері.

Про це повідомляє Police Control Ukraine з посиланням на відповідні ухвали суду від 16.08.2019 року :

  • Ухвала про про тимчасовий доступ до документів з можливістю вилучення їх оригіналів, які перебувають в Управлінні «КОРД» ГУ НП в Дніпропетровській області;
  • Ухвала про тимчасовий доступ до документів з можливістю вилучення їх копій, які перебувають в Управлінні патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України;
  • Ухвала про тимчасовий доступ до документів (інформації), з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні операторів мобільного зв`язку ТОВ «лайфселл», який розташований за адресою: м. Київ, вул. Амосова, 12; ПрАТ «ВФ Україна», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 15; ПрАТ «Київстар», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.

Нагадаємо, 12 вересня 2018 року у Дніпрі патрульні поліцейські зупинили автомобіль марки Range Rover, водій якого порушив правила дорожнього руху, а саме п. 8.4.б ПДР (проїзд без зупинки заборонено). 

За кермом автомобіля перебував водій керівника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Віталія Глуховері. Начальник ГУНП у Деіпропетровській області Віталій Глуховеря перевищив свою владу і незаконно дав команду КОРДівцям затримати патрульних.

Ред.: Это просто жесть 😦: Глава УВД задержал патрульных, остановивших его авто за нарушение ПДД с помощью #КОРДА сын Виталия Глуховери работает в #ДБР: «начальник другого слідчого відділу територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві – Глуховеря Олександр Віталійович»Сотрудники патрульной полиции остановили за нарушение правил ПДД машину главы УВД Днепропетровской области – генерала Виталия Глуховеря, в результате чего самих правоохранителей на месте задержало вооруженное подразделение МВД "Корд". Соответствующее видео появилось в распоряжении "Страны". По данным наших источников, видео, сделанное ранним утром 12 сентября прошлого года, тщательно скрывалось руководством УВД. Как видно на записи, остановленный водитель отказался предъявлять свои документы и вступил в спор с представителями патрульной полиции, объяснив неповиновение тем, что это – машина генерала Глуховеря. Патрульные, в свою очередь, объяснили водителю, что имело место нарушение правил дорожного движения. При этом мужчина не имел при себе оперативного талона, который позволяет беспрепятственно нарушать правила дорожного движения при ведении оперативно-розыскной деятельности. В момент, пока идет разбирательство, неожиданно подъезжает вооруженное подразделение МВД "Корд" и арестовывает патрульных.#патрульна_поліція #Дніпро #поліція

Gepostet von Police Control Ukraine am Freitag, 26. Juli 2019

Затримання співробітників поліції відбулося із застосуванням сили та демонстрацією зброї.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 343 та ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування триває.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також, на сканадальне затримання патрульних  відреагував Президент України Володимир Зеленський. На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова негайного звільнення Глуховері з займаної посади.

Потім Генерал Глуховеря написав рапорт на звільнення. 

Залишити відповідь