Аби покращити показники, дали невинному наркоману наркотик щоб він себе обмовив та притягнули його до кримінальної відповідальності: запорізькі поліціянти постануть перед судом

ДБР завершило досудове розслідування відносно старшого оперуповноваженого, який вступив у змову зі слідчим задля покращення показників професійної діяльності, змусив наркозалежного громадянина, який перебував у СІЗО на території Запорізької області, зізнатися у вчиненні крадіжок, яких він не скоював. За це правоохоронець пообіцяв надати йому наркотичний засіб. У подальшому оперуповноважений, без слідчих дій та свідків штучно створив докази з фіктивними відомостями про обставини нібито вчинених злочинів, які скерував слідчому для долучення до матеріалів кримінального провадження.

Слідчий, достовірно знаючи про непричетність громадянина до вчинення кримінальних правопорушень, використав зібрані «докази» та повідомив громадянину про підозру, а згодом направив обвинувальний акт до суду, чим притягнув потерпілого до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого та старшого оперуповноваженого одного з відділень поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області»,–йдеться у повідомленні.

Правоохоронці обвинувачуються у притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаному зі штучним створенням доказів обвинувачення або іншою фальсифікацією, вчиненому у співучасті (ч. 2 ст. 372 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Залишити відповідь