18 тис. грн за можливість піти у відпустку: на Тернопільщині викрили посадовця поліції на хабарі

Начальника одного з підрозділів Тернопільської поліції підлеглі звинувачують у вимаганні хабарів: вимагав у підлеглого кошти за можливість піти у відпустку.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

До внутрішньої безпеки Нацполіції звернувся один зі співробітників поліції Тернопільщини зі скаргою.

Зазначається, що поліцейський повідомив про те, що т.в.о начальника одного з відділень Чортківського районного відділу поліції вимагає грошову “подяку” з працівників підрозділу за можливість піти у відпустку, переведення до інших відділів, незастосування заходів дисциплінарного впливу тощо.

«У заявника посадовець поліції вимагав 18 000 гривень за вплив на прийняття рішення керівництвом про надання йому щорічної чергової відпустки. Як першу частину хабаря – 6 000 гривень – поліцейський повинен був оплатити будівельні матеріали у магазині і передати квитанцію керівнику поліції. Що співробітник поліції і виконав»,–йдеться у повідомленні.

Посадовцю поліції вручили підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369-2 ККУ).

У разі доведення вини йому може загрожувати позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання про відсторонення поліцейського від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу.

Залишити відповідь