У Києві прокурор та слідчий поліції вимагали гроші у родички фігуранта справи

Прокурор однієї з районних прокуратур Києва та слідчий поліції отримали неправомірну вигоду від родички фігуранта кримінального провадження.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Встановлено, що прокурор та слідчий по кримінальному провадженню тиснули на фігуранта та його родичку для отримання 5 тис. доларів США.

«Жінка умовила правоохоронців знизити розмір хабаря до 3 тис. доларів США. Частину суми у розмірі 2 тис. доларів США поліцейський та прокурор отримали від громадянки у неї вдома, куди неодноразово приходили з «фінансовою» пропозицією»,–йдеться у повідомленні.

  • Прокурору повідомили про підозру у підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України) та в пособництві одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України).
  • Слідчому повідомили про підозру в проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України).

Їм може загрожувати покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Зазначається, що встановлюється можлива причетність до злочину керівників та колег прокурора та поліцейського.

Залишити відповідь